🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Oblique Shirt Brown Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | M |
| Material | Silk |
| Colour | Brown |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | IT 39 |
| SKU | 369238 |
$632.80
Men's Oblique Shirt Brown Size M—
$632.80
More Images








Men's Oblique Shirt Brown Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | M |
| Material | Silk |
| Colour | Brown |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | IT 39 |
| SKU | 369238 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | M |
| Material | Silk |
| Colour | Brown |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | IT 39 |
| SKU | 369238 |




















