
Men's Oblique Towelling Hoodie Brown Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 353140 |
Original: $539.55
-65%$539.55
$188.84More Images








Men's Oblique Towelling Hoodie Brown Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 353140 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 353140 |




















