đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Oblique Towelling Hoodie Navy Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 52.5cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 326380 |
$151.54
Original: $432.97
-65%Men's Oblique Towelling Hoodie Navy Size L—
$432.97
$151.54More Images








Men's Oblique Towelling Hoodie Navy Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 52.5cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 326380 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 52.5cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 326380 |




















