
Men's Oblique Towelling T-Shirt Brown Size XXL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 366135 |
Original: $353.04
-65%$353.04
$123.56More Images








Men's Oblique Towelling T-Shirt Brown Size XXL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 366135 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 366135 |




















