
Men's Oblique Towelling T-Shirt Pink Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £720.0 |
| Colour | Pink |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 334680 |
Original: $299.75
-65%$299.75
$104.91More Images






Men's Oblique Towelling T-Shirt Pink Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £720.0 |
| Colour | Pink |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 334680 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £720.0 |
| Colour | Pink |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 334680 |




















