
Men's Oblique World Tour Messenger Bag Red
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 18cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 369927 |
Original: $672.77
-65%$672.77
$235.47More Images








Men's Oblique World Tour Messenger Bag Red
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 18cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 369927 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 18cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 369927 |




















