🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Paisley Print T-Shirt Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 76.5cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 347673 |
$13.99
Original: $39.97
-65%Men's Paisley Print T-Shirt Black Size M—
$39.97
$13.99More Images







Men's Paisley Print T-Shirt Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 76.5cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 347673 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 76.5cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 347673 |
























