🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Pantalone Trousers Grey Size IT 48 / UK 32
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 71cm |
| SKU | 346307 |
$46.63
Original: $133.22
-65%Men's Pantalone Trousers Grey Size IT 48 / UK 32—
$133.22
$46.63More Images







Men's Pantalone Trousers Grey Size IT 48 / UK 32
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 71cm |
| SKU | 346307 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 71cm |
| SKU | 346307 |
























