🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Patch Logo Distressed T-Shirt Black Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 369210 |
$39.63
Original: $113.24
-65%Men's Patch Logo Distressed T-Shirt Black Size L—
$113.24
$39.63More Images








Men's Patch Logo Distressed T-Shirt Black Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 369210 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 369210 |
























