
Men's Plain Suit Navy Size 48R
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Suit |
| Size | 48R |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 89cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 347406 |
Original: $186.51
-65%$186.51
$65.28More Images















Men's Plain Suit Navy Size 48R
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Suit |
| Size | 48R |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 89cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 347406 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Suit |
| Size | 48R |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 89cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 347406 |




















