🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plain Wool Jumper Black Size IT 54 / UK XXL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jumper |
| Size | IT 54 / UK XXL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 355588 |
$53.62
Original: $153.21
-65%Men's Plain Wool Jumper Black Size IT 54 / UK XXL—
$153.21
$53.62More Images







Men's Plain Wool Jumper Black Size IT 54 / UK XXL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jumper |
| Size | IT 54 / UK XXL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 355588 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jumper |
| Size | IT 54 / UK XXL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 355588 |
























