🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Down Jacket Blue Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 354992 |
$130.56
Original: $373.02
-65%Men's Plaque Logo Down Jacket Blue Size IT 52 / XL—
$373.02
$130.56More Images







Men's Plaque Logo Down Jacket Blue Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 354992 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 354992 |
























