🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Down Jacket Navy Size IT 48 / M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Small tear to the front pocket located under flap therefore not visible. |
| SKU | 340695 |
$346.38
Men's Plaque Logo Down Jacket Navy Size IT 48 / M—
$346.38
More Images









Men's Plaque Logo Down Jacket Navy Size IT 48 / M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Small tear to the front pocket located under flap therefore not visible. |
| SKU | 340695 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Small tear to the front pocket located under flap therefore not visible. |
| SKU | 340695 |
























