
Men's Plaque Logo Hoodie Navy Size IT 46 / UK S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 370055 |
Original: $39.97
-65%$39.97
$13.99More Images







Men's Plaque Logo Hoodie Navy Size IT 46 / UK S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 370055 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 370055 |
























