🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Hoodie Navy Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 354963 |
$46.63
Original: $133.22
-65%Men's Plaque Logo Hoodie Navy Size M—
$133.22
$46.63More Images







Men's Plaque Logo Hoodie Navy Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 354963 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 354963 |
























