🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Jacket Navy Size IT 56 / XXXL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 56 / XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Item showing light signs of fading |
| SKU | 368932 |
$99.92
Men's Plaque Logo Jacket Navy Size IT 56 / XXXL—
$99.92
More Images









Men's Plaque Logo Jacket Navy Size IT 56 / XXXL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 56 / XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Item showing light signs of fading |
| SKU | 368932 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 56 / XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Item showing light signs of fading |
| SKU | 368932 |
























