
Men's Plaque Logo Jeans Black Size IT 50 / UK 34
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 47cm |
| Inner Leg | 85cm |
| Comments | Item showing signs of fading, please see last image. |
| SKU | 351189 |
Original: $106.58
-65%$106.58
$37.30More Images














Men's Plaque Logo Jeans Black Size IT 50 / UK 34
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 47cm |
| Inner Leg | 85cm |
| Comments | Item showing signs of fading, please see last image. |
| SKU | 351189 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 47cm |
| Inner Leg | 85cm |
| Comments | Item showing signs of fading, please see last image. |
| SKU | 351189 |
























