🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Leather Jacket Black Size IT 46 / S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 369754 |
$259.78
Men's Plaque Logo Leather Jacket Black Size IT 46 / S—
$259.78
More Images







Men's Plaque Logo Leather Jacket Black Size IT 46 / S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 369754 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 369754 |
























