🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Polo Shirt Blue Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | One small hole on the front and two on the back. |
| SKU | 362424 |
$11.66
Original: $33.31
-65%Men's Plaque Logo Polo Shirt Blue Size M—
$33.31
$11.66More Images










Men's Plaque Logo Polo Shirt Blue Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | One small hole on the front and two on the back. |
| SKU | 362424 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | One small hole on the front and two on the back. |
| SKU | 362424 |
























