🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Polo Shirt Grey Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 360768 |
$16.32
Original: $46.63
-65%Men's Plaque Logo Polo Shirt Grey Size S—
$46.63
$16.32More Images








Men's Plaque Logo Polo Shirt Grey Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 360768 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 360768 |
























