🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Polo Shirt Navy Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 369472 |
$34.97
Original: $99.92
-65%Men's Plaque Logo Polo Shirt Navy Size L—
$99.92
$34.97More Images








Men's Plaque Logo Polo Shirt Navy Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 369472 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 369472 |
























