🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Re-Nylon Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 340443 |
$81.60
Original: $233.14
-65%Men's Plaque Logo Re-Nylon Messenger Bag Black—
$233.14
$81.60More Images









Men's Plaque Logo Re-Nylon Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 340443 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 340443 |
























