🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Re-Nylon Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 357767 |
$79.27
Original: $226.48
-65%Men's Plaque Logo Re-Nylon Messenger Bag Black—
$226.48
$79.27More Images










Men's Plaque Logo Re-Nylon Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 357767 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 357767 |
























