🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Studded Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light wear to the strap, please see images. |
| SKU | 352412 |
$83.93
Original: $239.80
-65%Men's Plaque Logo Studded Bag Black—
$239.80
$83.93More Images












Men's Plaque Logo Studded Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light wear to the strap, please see images. |
| SKU | 352412 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light wear to the strap, please see images. |
| SKU | 352412 |
























