🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Sweatshirt Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 369196 |
$25.64
Original: $73.27
-65%Men's Plaque Logo Sweatshirt Black Size IT 48 / UK M—
$73.27
$25.64More Images







Men's Plaque Logo Sweatshirt Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 369196 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 369196 |
























