
Men's Plaque Logo T-Shirt Blue Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 363746 |
Original: $133.22
-65%$133.22
$46.63More Images







Men's Plaque Logo T-Shirt Blue Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 363746 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 363746 |
























