🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo T-Shirt Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 369208 |
$99.92
Men's Plaque Logo T-Shirt Grey Size M—
$99.92
More Images








Men's Plaque Logo T-Shirt Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 369208 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 369208 |
























