
Men's Plaque Logo T-Shirt Red Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 46.5cm |
| Pit To Pit | 50.5cm |
| SKU | 361760 |
Original: $79.93
-65%$79.93
$27.98More Images







Men's Plaque Logo T-Shirt Red Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 46.5cm |
| Pit To Pit | 50.5cm |
| SKU | 361760 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 46.5cm |
| Pit To Pit | 50.5cm |
| SKU | 361760 |
























