
Men's Plaque Logo T-Shirt White Size IT 46 / UK S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 46.5cm |
| SKU | 361751 |
Original: $66.61
-65%$66.61
$23.31More Images







Men's Plaque Logo T-Shirt White Size IT 46 / UK S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 46.5cm |
| SKU | 361751 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 46.5cm |
| SKU | 361751 |
























