🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Windbreaker Black Size IT 50 / L
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Small hole under left sleeve and hole on left sleeve. |
| SKU | 363635 |
$299.75
Men's Plaque Logo Windbreaker Black Size IT 50 / L—
$299.75
More Images







Men's Plaque Logo Windbreaker Black Size IT 50 / L
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Small hole under left sleeve and hole on left sleeve. |
| SKU | 363635 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Small hole under left sleeve and hole on left sleeve. |
| SKU | 363635 |
























