🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Pocket Logo Polo Shirt Grey Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369461 |
$159.87
Men's Pocket Logo Polo Shirt Grey Size XL—
$159.87
More Images








Men's Pocket Logo Polo Shirt Grey Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369461 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369461 |
























