🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Printed Logo T-Shirt Grey Size M
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Two tiny holes on the hem. |
| SKU | 281995 |
$11.66
Original: $33.31
-65%Men's Printed Logo T-Shirt Grey Size M—
$33.31
$11.66More Images







Men's Printed Logo T-Shirt Grey Size M
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Two tiny holes on the hem. |
| SKU | 281995 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Two tiny holes on the hem. |
| SKU | 281995 |






















