🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Le Cagole Xs Handbag Pink
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 6.5cm |
| SKU | 310940 |
$559.53
Women's Le Cagole Xs Handbag Pink—
$559.53
More Images












Women's Le Cagole Xs Handbag Pink
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 6.5cm |
| SKU | 310940 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 6.5cm |
| SKU | 310940 |






















