
Men's Quilted Plaque Logo Hoodie Grey Size IT 54 / UK XXL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 54 / UK XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 368936 |
Original: $139.88
-65%$139.88
$48.96More Images







Men's Quilted Plaque Logo Hoodie Grey Size IT 54 / UK XXL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 54 / UK XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 368936 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 54 / UK XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 368936 |
























