🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Rivette Jacket Khaki Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Tiny pinhole, and mark to the front as pictured. |
| SKU | 339398 |
$97.92
Original: $279.77
-65%Men's Rivette Jacket Khaki Size 3 / L—
$279.77
$97.92More Images









Men's Rivette Jacket Khaki Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Tiny pinhole, and mark to the front as pictured. |
| SKU | 339398 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Tiny pinhole, and mark to the front as pictured. |
| SKU | 339398 |
























