🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Rubber Logo Swim Shorts Navy Size W36 / IT 52
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W36 / IT 52 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Waist | 47.5cm |
| Inner Leg | 3.5cm |
| SKU | 246344 |
$6.99
Original: $19.98
-65%Men's Rubber Logo Swim Shorts Navy Size W36 / IT 52—
$19.98
$6.99More Images






Men's Rubber Logo Swim Shorts Navy Size W36 / IT 52
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W36 / IT 52 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Waist | 47.5cm |
| Inner Leg | 3.5cm |
| SKU | 246344 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W36 / IT 52 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Waist | 47.5cm |
| Inner Leg | 3.5cm |
| SKU | 246344 |























