
Men's Saddle Bi-Fold Wallet Blue
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 11cm |
| Width | 8cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 366379 |
Original: $279.77
-65%$279.77
$97.92More Images







Men's Saddle Bi-Fold Wallet Blue
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 11cm |
| Width | 8cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 366379 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 11cm |
| Width | 8cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 366379 |




















