🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Shadow Slim Card Holder Black
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 8cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 366387 |
$62.95
Original: $179.85
-65%Men's Shadow Slim Card Holder Black—
$179.85
$62.95More Images






Men's Shadow Slim Card Holder Black
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 8cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 366387 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 8cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 366387 |
























