🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Sketch Logo T-Shirt White Size XS
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369373 |
$113.24
Men's Sketch Logo T-Shirt White Size XS—
$113.24
More Images









Men's Sketch Logo T-Shirt White Size XS
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369373 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369373 |
























