🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Sport Quilted Jacket Navy Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 329721 |
$46.63
Original: $133.22
-65%Men's Sport Quilted Jacket Navy Size IT 52 / XL—
$133.22
$46.63More Images









Men's Sport Quilted Jacket Navy Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 329721 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 329721 |
























