🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Ss Polo Polo Shirt White Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Light mark to the front and on the back near the collar. Please see images. |
| SKU | 349727 |
$23.31
Original: $66.61
-65%Men's Ss Polo Polo Shirt White Size L—
$66.61
$23.31More Images













Men's Ss Polo Polo Shirt White Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Light mark to the front and on the back near the collar. Please see images. |
| SKU | 349727 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Light mark to the front and on the back near the collar. Please see images. |
| SKU | 349727 |
























