đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Star Long Sleeve Shirt Navy Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Shirt size 42 |
| SKU | 360450 |
$119.90
Men's Star Long Sleeve Shirt Navy Size L—
$119.90
More Images








Men's Star Long Sleeve Shirt Navy Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Shirt size 42 |
| SKU | 360450 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Shirt size 42 |
| SKU | 360450 |
























