🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Star Print T-Shirt Black Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Light cracking to print, please see last image. |
| SKU | 369913 |
$37.30
Original: $106.58
-65%Men's Star Print T-Shirt Black Size L—
$106.58
$37.30More Images









Men's Star Print T-Shirt Black Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Light cracking to print, please see last image. |
| SKU | 369913 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Light cracking to print, please see last image. |
| SKU | 369913 |
























