🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Tab Logo Polo Shirt Black Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 341307 |
$34.97
Original: $99.92
-65%Men's Tab Logo Polo Shirt Black Size M—
$99.92
$34.97More Images







Men's Tab Logo Polo Shirt Black Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 341307 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 341307 |
























