đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Tab Logo T-Shirt White Size XS
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 59.5cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 343848 |
$30.31
Original: $86.59
-65%Men's Tab Logo T-Shirt White Size XS—
$86.59
$30.31More Images







Men's Tab Logo T-Shirt White Size XS
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 59.5cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 343848 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 59.5cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 343848 |
























