🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Tape Logo Polo Shirt Black Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 370568 |
$86.26
Original: $246.46
-65%Men's Tape Logo Polo Shirt Black Size L—
$246.46
$86.26More Images








Men's Tape Logo Polo Shirt Black Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 370568 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 370568 |
























