🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Tape Logo Polo Shirt White Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 328658 |
$51.29
Original: $146.54
-65%Men's Tape Logo Polo Shirt White Size M—
$146.54
$51.29More Images




Men's Tape Logo Polo Shirt White Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 328658 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 328658 |
























