🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Technical Jersey Jacket Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | 2 small pin holes on the right arm |
| SKU | 332006 |
$83.93
Original: $239.80
-65%Men's Technical Jersey Jacket Navy Size M—
$239.80
$83.93More Images






Men's Technical Jersey Jacket Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | 2 small pin holes on the right arm |
| SKU | 332006 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | 2 small pin holes on the right arm |
| SKU | 332006 |
























