🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Techno Stretch Blazer Jacket Navy Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 364706 |
$69.94
Original: $199.83
-65%Men's Techno Stretch Blazer Jacket Navy Size S—
$199.83
$69.94More Images









Men's Techno Stretch Blazer Jacket Navy Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 364706 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 364706 |
























