🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Tib Gilet Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Replacement zip pull has been added. |
| SKU | 371259 |
$83.93
Original: $239.80
-65%Men's Tib Gilet Navy Size 3 / L—
$239.80
$83.93More Images









Men's Tib Gilet Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Replacement zip pull has been added. |
| SKU | 371259 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Replacement zip pull has been added. |
| SKU | 371259 |
























